O Nas

Shelton Group Sp. z o.o., to kapitałowa grupa technologiczna, której początki działalności sięgają roku 2006. W ciągu ostatnich 15 lat zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla klientów z Polski, Europy i świata. Zdobyliśmy cenne doświadczenie i kontakty, które pozwalają nam oferować rozwiązania ambitne, nowoczesne technologicznie i przystępne dla użytkowników.

Oferujemy szeroki wachlarz usług i produktów z sektora IT.

Lider rozwiązań ITC

Trzon zespołu Shelton Group Sp. z o.o. stanowią osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami technologicznymi z zakresu telekomunikacji, infrastruktury szkieletowej, łączności satelitarnej, komunikacji M2M oraz programowania. Drugim istotnym elementem determinującym nasz sukces w działaniu są nasi biznesowi partnerzy. Bez profesjonalnego zaplecza i wsparcia jakie oferują nam nasi dostawcy – wiodący producenci sprzętu IT na świecie – nie bylibyśmy wstanie wykonywać naszej pracy w sposób efektywny. Wreszcie, trzeci najważniejszy komponent w naszej codziennej pracy, stanowią nasi podwykonawcy i współpracownicy zewnętrzni. Ich pracowitość, okazywane nam zaufanie i gotowość do robienia rzeczy – na pierwszy rzut oka – niemożliwych do zrealizowania, pozwala nam osiągać zamierzone cele w zadanym czasie i budżecie.

Zaufani dostawcy

Jesteśmy najlepsi ponieważ współpracujemy z najlepszymi. Naszymi dostawcami są wiodący światowi producenci produktów i usług ITC

Najnowsze rozwiązania

Ciągle doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę o najnowszych rozwiązaniach z sektora ITC.

+
Projektów
+
Produktów
Klientów instytucjonalnych
Globalnych dostawców

Biznes odpowiedzialny

Wierzymy w ideę biznesu odpowiedzialnego. Naszą działalność gospodarczą prowadzimy w oparciu o zasadę neutralnego wpływu na środowisko. W tym celu wprowadziliśmy m.in. elektroniczny obieg dokumentów, offset drukarski (każda zużyta kartka papieru równoważona jest stosowną dotację na nasadzenia drzew), offset komunikacyjny (emitowany przez nasze pojazdy dwutlenek węgla jest równoważony stosowną dotacją na działania klimatyczne). Korzystamy z odnawialnych źródeł energii i stosujemy pełną segregację odpadów. Szczegóły naszej polityki znaleźć można w Zielonej Agendzie Shelton Group Sp. z o.o.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Jesteśmy otwarci na współpracę. Dołącz do grona naszych zaufanych dostawców. Zostań naszym klientem lub partnerem biznesowym. Czekamy na Twój kontakt!