It's taking way too long. And this is exactly what we'd like to change
Who we are??

Wszechstronie wykształceni z bagażem praktycznych doświadczeń z różnych branż. Technologicznie ukierunkowani na tworzenie wartości. Życiowo ukształtowani do osiągania rezultatów.

Tworzymy zgrany zespół ambitnych ludzi, którzy stale poszukują nowych wyzwań. Jesteśmy świadomi swoich atutów, co pozwala nam wyznaczać nowe cele i sukcesywnie je realizować. Co nas wyróżnia? Myślimy nieszablonowo, potrafimy zrozumieć potrzeby (i warunki brzegowe) osób siedzących po drugiej stronie stołu. Z sukcesem wdrażamy mechanizmy logiki biznesowej.
Doradztwo technologiczne, % 100
Strategie biznesowe, % 80
Zarządzanie projektami, % 75
Analiza biznesowa, % 85
1

Identyfikacja

Identyfikujemy potrzeby konkretnego biznesu. Zapoznajemy się z celami i charakterystyką przedsiębiorstrwa. Chcemy dobrze zrozumieć naszą rolę.
2

Wymagania

Zbieramy informacje o wymaganiach, określamy kroki milowe i zakres prac. Dobieramy właściwe narzędzia.
3

Realizacja

Tworzenie wymagań nisko i wysoko poziomowych, przypadków użycia oraz scenariuszy z podziałem na wymagania fukcjonalne i niefunkcjonalne.
4

Implementacja

Podczas wdrażania rozwiązania pilnujemy aby całość była spójna, kompletna, zgodna i w pełni weryfikowalna.
52
Zrealizowane projekty
45
Zadowoleni klienci
733
Wypite kawy
276
Świetne pomysły
Czym się zajmujemy? Co oferujemy?

ITC to nasze życie. Robimy to, na czym znamy się najlepiej.

Programmable world & aplikacje dedykowane

Każdy człowiek ma swoje indywidualne potrzeby. My także. Dlatego do realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie, dbając o stworzenie dobrych rozwiązań akceptowanych i lubianych przez Użytkowników, działających na każdym urządzeniu.

Web-design & Development

Niektórzy się z tym nie zgodzą, inni się tego boją, a dla jeszcze innych jest to oczywista oczywistość… Jeśli czegos nie ma w Internecie, to w ogóle nie istnieje. Nasze projekty są. Istnieją.

Big Data

Zmienne, dużo zmiennych, bardzo dużo różnych zmiennych. Jeszcze nie wiadomo czy coś z tego wynika, ale wszyscy o tym mówią. My nie tylko mówimy, ale też przetwarzamy, analizujemy i wyciągamy wnioski.

Programowanie

Programowanie jest ważnym elementem naszej działalności. Zaczynaliśmy w czasach C. Teraz czasy są nie co inne. My też się zmieniliśmy. Dostosowaliśmy do współczeności i z sukcesem kontynuujemy nasze tradycje.

Internet of Things

Sieć jest (prawie) wszędzie. Ale w tym wypadku prawie nie robi większej różnicy. Liczba podłączonych do sieci urządzeń stale rośnie. Swoją cegiełkę dokładamy i my tworząc nowe rozwiązania bazująte na koncepcji Internetu Rzeczy.

Zarządzanie projektami IT

Zarządzamy całymi projektami (od planowania do finalnego wdrożenia), jak również jednym lub kilkoma wybranymi etapami / elementami. Jeśli tylko mamy wolne moce przerobowe, zabieramy się do realizacji jednego z naszych 276 pomysłów.

Mówią o nas:

Telefon
2a bd a7 45
Adres
4f 64 72 61 20 54 6f 77 65 72 2c 20 50 6f 64 77 61 6c 65 20 32 2c 20 35 30 2d 30 34 33 20 57 72 6f 63 26 23 33 32 32 3b 61 77
E-mail
69 6e 66 6f 40 73 68 65 6c 74 6f 6e 67 72 6f 75 70 2e 70 6c
Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Nasz numer telefonu i adres e-mail znajdziesz po lewej. Z uwagi na fakt, że walka ze spamem i telefonami zapraszającymi nas na najnowszy pokaz garnków p. Kaczmarkiego w co raz większym stopniu przypomina walkę z wiatrakami, próbujemy różnych metod antyspamowych. Zobaczymy na ile skuteczny będzie nasz obecny pomysł.
Do góry
 Previous  All works Next